Aparat aer conditionat Midea MA-12NXD0 MA-12N8D0 Aer conditionat
Adauga la favorite
Solicita o oferta
Categorii: Aer conditionat, Aparate aer conditionat rezidentiale
Tags: AC, aer conditionat, aparat aer conditionat
Share: Facebook Whatsapp
Descriere
Recenzii (0)
CARACTERISTICI GENERALE
Categorie Aer Conditionat Rezidential
Certificat Eurovent Cu certificat Eurovent
Producator Midea
Cod Unitate Interna MA-12NXD0
Cod Unitate Externa MA-12N8D0
Capacitate Racire (btu/h) 3700 / 12000 / 14000 btu
Capacitate Racire (kw) 1.08 / 3.5 / 4.1 Kw
Capacitate Incalzire (btu/h) 3700 / 13000 / 14400 btu
Capacitate Incalzire (kw) 0.82 / 3.74 / 4.22 Kw
Suprafata acoperita 25 – 35 m²
Garantie Compresor 3 ani
Tip Compresor Inverter
Compresor GMCC Toshiba
Tip Filtru Ultra performant cu densitate ridicata
Functii SuperCool, Triplu Confort, AutoDiagnoza, AutoRestart
Modul Wi-fi Da
Clasa Energetica Incalzire A+
EER 2.97
SEER 6.1
COP 3.47
SCOP 4.0
Alimentare Monofazat
Faza / Tensiune / Frecventa 1Ph / 220-230V / 50Hz
Consum electric Racire 0.130 / 1.185/ 1.580 Kw
Consum electric Incalzire 0.120 / 1.080 / 1.580 Kw
Intensitate curent la Racire 0.5 / 5.1 / 6.9 A
Intensitate curent la Incalzire 0.5 / 4.8 / 6.9 A
Temperatura minima functionare pe Racire -15 °C
Temperatura maxima functionare pe Racire 50 °C
Temperatura minima functionare pe Incalzire -25 °C
Temperatura maxima functionare pe Incalzire 30 °C
Teava conexiune lichid 1/4″ (6.35 mm)
Teava conexiune gaz 3/8″ (9.52 mm)
Teava condens 16 mm
Tip agent frigorific R 32 Ecologic
Lungime maxima traseu frigorific 25 m
Diferenta maxima de nivel 10 m
CARACTERISTICI UNITATE EXTERNA (UE)
Cod Unitate Externa MA-12N8D0
Dimensiuni UE (L x h x a) 700x270x550 mm
Dimensiuni cu ambalaj UE (L x h x a) 815x325x615 mm
Greutate UE 22.7 Kg
Greutate cu ambalaj UE 25.2 Kg
Culoare Alb
Nivel de zgomot UE 55.5 dB(A)
CARACTERISTICI UNITATE INTERNA (UI)
Cod Unitate Interna MA-12NXD0
Dimensiuni UI (L x h x a) 805x205x285 mm
Dimensiuni cu ambalaj UI (L x h x a) 870x285x360 mm
Greutate UI 7.9 Kg
Greutate cu ambalaj UI 10.3 Kg
Culoare Alb
Debit de aer UI 600/500/360 mc/h
Nivel de zgomot UI 38/34/28/22 dB(A)
Telecomanda Infrarosu
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Alte produse care te-ar putea interesa
Ariston
Atmos
Biodom
Coolwex
Ferroli
Hajdu
Huawei
Oilon
Vaillant
Westech
Aparat aer conditionat MIDEA M...
Aparat aer conditionat MIDEA MSR1-12HRN1, FILTRU ANTIBACTERIAN, CLASA A
Aparat aer conditionat Inverter NORDSTAR CS-32V3A-1C155AY4A 12000 BTU, Clasa A+
Aparat aer conditionat Inverte...
Eco DORFIL Bacau
Categorii produse
    • Centrale termice
    • Pompe de caldura
    • Panouri solare
    • Aer conditionat
    • Sisteme filtrare purificare apa
Categorii produse
    • Toate produsele
    • Galerie foto
    • Calcul panouri solare
    • Casa Verde
    • Contact
Contact
Bacau, Com. Daminesti, nr. 12A